Beylikdüzü Demirdöküm Servisi

Beylikdüzü Demirdöküm Servisi 212 601 21 22  Gsm 0538 400 93 51

 

Demirdöküm markalı kombi ve klima ürünlerinize özel demirdöküm servisi olarak arıza, tamir ve bakım hizmetleri vermekte olan firmamız beylikdüzü bölgesinin  semtlerine profesyonel ve deneyimli kadrosu ile 7/24 hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir. Kombi ve klima gibi cihazlarınızın periyodik olarak bakımları yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan cihaz yüksek enerji tüketimi ve can sağlığınız açısından tehlikeler üretebilir.

Günümüzde internet kullanımı artması ile birçok özel servis türemiş olup bunların birçoğunun bir atölyesi bile bulunmamaktadır. Firmamız Vergi mükellefi olmakla birlikte tamamı gaz yakıcı cihazlar yetki belgesine sahip teknik ekip ile hizmet vermektedir. Doğalgazlı çalışan cihazların mutlaka uzman ve konusunda deneyimli demirdöküm servis elemanları ile kontrol edilip bakımlarının yapılması ve çalışır hale getirilmesi gerekmektedir. Hızlı kaliteli, güvenilir ve güleryüzlü hizmet için size bir telefon kadar yakınız 0212 601 21 22 nolu çağrı merkezimizden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

beylikdüzü bölgesinin tüm semtlere demirdöküm servisi hizmeti vermekteyiz. Teknik servis ekiplerimizin tamamı konusunda eğitimli ve tecrübelidir. Sorunlarınız göz açıp kapayıncaya kadar uzman teknisyenlerimiz tarafından giderilecektir. Cihazınızın arızası tespit edildikten sonra size gerekli bilgiler verilir kabul etmeniz durumunda cihazınızın tamir işlemini yapmaktayız.

Demirdöküm kombi servisi.demirdöküm servisi.kombi demirdöküm servisi.kombi demirdöküm arıza servisi

Firmamız Demirdöküm ürünleri üzerine Özel Servis olarak hizmet vermektedir. Yetkili Servis değildir. Tüm hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.

kkilan